فایل ورد مقاله توليد آزمايشي پودر مکمل غذايي انرژي زاي فوري جهت شرايط سخت نظامي و بررسي ماندگاري و خصوصيات کيفي

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله توليد آزمايشي پودر مکمل غذايي انرژي زاي فوري جهت شرايط سخت نظامي و بررسي ماندگاري و خصوصيات کيفي دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله توليد آزمايشي پودر مکمل غذايي انرژي زاي فوري جهت شرايط سخت نظامي و بررسي ماندگاري و خصوصيات کيفي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله توليد آزمايشي پودر مکمل غذايي انرژي زاي فوري جهت شرايط سخت نظامي و بررسي ماندگاري و خصوصيات کيفي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله توليد آزمايشي پودر مکمل غذايي انرژي زاي فوري جهت شرايط سخت نظامي و بررسي ماندگاري و خصوصيات کيفي :


محل انتشار: اولین همایش ملی میان وعده های غذایی
تعداد صفحات:14
نویسنده(ها):
سهراب شریفی – پژوهشگر مرکز تحقیقات و توسعه سازمان اتکا، تهران، جمهوری اسلامی ایران
محمدتقی گلمکانی – دکترا، بخش علوم و صنایع غذایی دانشکده کشاورزی، دانشگاه شیراز، شیراز، جمهوری اسلامی ایران
بهنوش ایمانی – بخش علوم و صنایع غذایی دانشکده کشاورزی، دانشگاه شیراز، شیراز، جمهوری اسلامی ایران

چکیده:
لازمه امنیت ملی و اقتدار نظامی، وجود نیروی انسانی سالم و فعال است که بتواند در بالاترین سطح از کارآیی و شادابی با تکیه بر قدرت ایمان و سلامت جسم و روان به دفاع از کشور بپردازد . این موضوع در شرایط جنگ از اهمیت مضاعفی برخوردار بوده و یکی از مهمترین مسائل آن، تغذیه نیروهای مسلح نظامی و رزمندگان میباشد. بر همین اساس است که تأمین غذای سالم برای نظامیها بر غیرنظامیها ارجحیت دارد. غذای پرسنل نظامی در سرویسهای غذاخوری پادگانهای نظامی و در طول عملیاتهای صحرایی به صورتجیره غذایی عرضه میگردد. از نظر نظامی، جیره (Ration) مقدار غذای کافی برای یک فرد نظامی در یک روز است. موضوع این پژوهش نیز در راستای تأمین نیاز سربازان به مصرف کربوهیدرات و پروتئین و در واقع تولید مکملهای نوشیدنی انرژی زامیباشد.

توضیحات بیشتر